خطرات پاراگلایدر

خطرات پاراگلایدر چیست؟ آیا این ورزش به اندازه کافی ایمن است؟
مطمئن ترین و مطمئن ترین راه در هر ورزشی تماشای آن از تلویزیون است! مطمئناً در بین دوستان خود و حتی در بین بازیکنان حرفه ای ورزش های مختلف دیده اید که آنها به دلیل این ورزش آسیب دیده و به بیمارستان اعزام شده اند. حتی ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد. آنچه مسلم است این است كه بیشتر این حوادث ناشی از بی احتیاطی یا خطا است … در مورد پاراگلایدر باید گفت كه این ورزش خطرناكتر از ورزشهایی نظیر كوهنوردی ، غارنوردی ، اسکی و موتورسواری.

این ممکن است خطر کمتری داشته باشد. اما باید توجه داشت که رعایت نکردن قوانین و مقررات در ورزشهای هوایی امری حیاتی است. استفاده از تجهیزات ایمن و مناسب ، بازرسی دوره ای تجهیزات ، دانش کافی هواشناسی و پرهیز از پرواز در آب و هوای بد ، پشتیبانی زمینی ، جلوگیری از سرقت فردی و شرکت در برنامه های تیمی و گروهی و سایر مسائل و مقررات را رعایت کنید پرواز با پرواز پاراگلایدر را راهی بسیار لذت بخش و ایمن برای پرواز می کند.

11- آیا در هنگام پرواز باد متوقف یا افزایش یابد خطرناک است؟
قبل از پرواز ، لازم است پیش بینی هوا را بر اساس دانش بدست آمده در دوره کارآموزی پیش بینی کنید تا اطمینان حاصل کنید که در هنگام پرواز ، هنگام فرود ، شرایط دشواری برای شما ایجاد نمی شود. قطعاً توقف باد در حین پرواز مشکلی برای خلبان ندارد و پاراگلایدر به دلیل نیروی جاذبه که باعث ایجاد فشار هوای کافی در سلول ها می شود ، به جلو حرکت می کند و خلبان می تواند بدون نیاز به پرواز باد

اگر سرعت باد تا حد پیش بینی شده مشخصی افزایش یابد ، مشکلی ایجاد نمی کند. در صورت بوجود آمدن شرایط غیرقابل پیش بینی ، خلبانان در حین آموزش نحوه پایین آمدن و فرود سریع را می آموزند. وقتی به صورت گروهی پرواز می کنید ، بین خود ارتباط رادیویی (بی سیم) خواهید داشت و این به شما کمک می کند تا از تجربه دیگران لذت ببرید. با این حال ، هرچه نظریه یک خلبان در مورد هواشناسی ، آیرودینامیک و پرواز بیشتر باشد ، پروازها ایمن و لذت بیشتری خواهند داشت.

جهت پرواز با پاراگلایدر هوایی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن