پاراگلایدر چیست؟

پاراگلایدر چیست؟
پاراگلایدر یا پاراگلایدر یک ورزش تفریحی و رقابتی پرخطر است. در حین پرواز ، خلبان پروازی را با ویژگی هایی از جمله سبک بودن و پرواز آزاد همزمان با پاراگلایدر تجربه می کند که در واقع نوعی فن است. چتر موتور ندارد و در پای خلبان فرود آمده و برداشته می شود. هنگام پریدن ، خلبان به چتر نجاری متصل می شود.

این چتر نجات مانند یک بال هواپیما آویزان می شود و خلبان با استفاده از طناب برای تغییر جهت و سرعت چتر را کنترل می کند. چتر نجات یک وسیله پرواز در حال ظهور در دنیایی است که به سرعت در حال تغییر است. این دستگاه ساده ترین و آخرین تحقق انسان برای پرواز شخصی است. این دستگاه به دلیل وزن کم و زیاد بودن آن به راحتی قابل حمل است. ساختار بال از نوع خاصی از پارچه نایلونی ساخته شده و از بندهای سنگین Kevlar ساخته شده است که توسط قفل استیل به نام کارابین که صندلی خلبان است به مهار متصل می شوند. برای کشف این ورزش بی نظیر ترغیب شوید. بیشتر بدانید.

 

پاراگلایدر یک ورزش سرگرم کننده و رقابتی است – پرواز با پاراگلایدر زیباترین و ظریف ترین نوع پرواز شخصی را ایجاد کرده است که یک آرزوی دیرینه بشر را برآورده کرده است. خلبان به آرامی از دامنه کوه پایین می آید و به عنوان سرگرمی در آسمان از کوه سر می خورد و خلبان برای شروع پرواز نیازی به سقوط یا پرش از صخره ندارد. نشستن و برخاستن با پاراگلایدر به اندازه توانایی بدنی خلبان برای دویدن ملایم است و واقعیت این است که در طول پرواز او به هیچ وجه ترس از افتادن به دست انسان را از دست نخواهد داد و

بالا رفتن از کوه یا خیره شدن از وحشت از بالای یک ساختمان بلند اصلا قابل مقایسه نیست. پرواز یک عمل غریزی در بین پرندگان و یک رویای دیرینه انسان است. از زمانی که انسان خود را شناخت و آسمان و پرندگان را دید ، می خواست پرواز کند.

جهت پرواز با پاراگلایدر هوایی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن